به وبسایت رسمی حسین دارنده خوش آمدید

به وبسایت رسمی حسین دارنده خوش آمدید

قانون پرسش و پاسخ از جهان-تصویری

قانون پرسش و پاسخ از جهان-تصویری

ما با قانون پرسش و پاسخ الهاماتی که مربوط به آرزویمان است را طی شرایط خاص جذب می‌کنیم و در قانون قدرتِ سؤال هم دقیقاً این اتّفاق می‌افتد و ما با سؤال از خودمان به جواب می‌رسیم در واقع جواب از یک طریقی به ما داده می‌شود؛ مثل فکر، ایده،  فضای مجازی، تلویزیون، خواب، دوست و آشنا و غیره… پس شما باید کاملاً مطمئن باشید که هم‌چنین قانونی وجود دارد. باور به درست بودن این قانون و مطمئن بودن از این‌که جواب حتماً از طریقی به سمت شما می‌آید؛ از عمل کردن به خود این قانون مهم‌تر است پس بیایید بهترین استفاده را در تمام طول زندگی‌مان از این قانون مخفی بکنیم. این را مطمئن باشید که هر جایی از زندگی اگر به بن‌بست برسید که البتّه امیدوارم هیچ‌وقت این اتّفاق نیفتد، این قانون به شما کمک می‌کند و فقط کافی‌ است از خودتان با امید به این‌که حتماً جوابی می‌آید بپرسید؛ الان چه کار کنم؟ و بعد زندگی‌تان را در آرامش ادامه دهید.

آن زمان من به شما این اطمینان را می‌دهم که چندین راه‌حل به شکل‌های باور‌نکردنی به شما گفته می‌شود. خیلی از انسان‌ها از این قانون استفاده نمی‌کنند؛ در واقع وجود همچین نیرویی را اصلاً قبول ندارند؛ ولی فقط کافی‌ست یک‌بار امتحان کنید تا از قدرت شگفت‌انگیز این نیرو بهت زده شوید. خیلی از مردم وقتی به مشکلی بر‌می‌خورند؛ اوّلین کاری که می‌کنند این است که زود نا‌امید می‌شوند و حتّی آن‌قدر امید ندارند که این سؤال را از خودشان بپرسند که الان باید چکار کنم؟

قانون پرسش و پاسخ از جهان-تصویری

شما اگر با امید و کمی ایمان این قانون را اجرا کنید و بگویید حتماً یک راه‌حلی است و من مطمئنم که جواب می آید آن زمان ‌‌جواب را نسبت به زمانی که با نا‌امیدی قانون سؤال را اجرایی می‌کنید واضح‌تر متوجه خواهید شد. اندازۀ امید پشت این قانون بسیار مهم است؛ علّتش این است که سؤالی را که با ناامیدی می‌پرسید جواب‌هایی که به سویتان می‌آیند را جدی نمی‌گیرید؛ ولی وقتی با کمی امید، قانون سؤال را اجرایی می‌کنید جوابی که می‌آید را جدی‌تر می‌گیرید و به چشم یک راه‌حل به آن نگاه می‌کنید؛ در واقع جواب همان جواب است ولی آن امیدتان است که باعث می‌شود شما آن جواب را پر‌رنگ‌تر یا کم‌رنگ‌تر در زندگی ببینید. این یک نکته بسیار ریز و مخفی است که شما موقع استفاده از قانون سؤال حتماً باید امید و اطمینان‌تان را مد‌ّنظر داشته باشید.

خودِ من به شخصه علاقۀ بسیار زیادی به نجوم دارم و مستند‌های بسیاری دربارۀ نجوم و کیهان‌شناسی نگاه می‌کنم. چند وقت پیش موقع نگاه کردن مستندی دربارۀ کرۀ زمین و دیگر سیارات پرسشی ذهن من را درگیر کرد و هر چقدر سعی کردم تا در آن مستند جوابش را پیدا کنم نتوانستم. وقتی مستند تمام شد کاملاً هوشیارانه از این قانون استفاده کردم و گفتم این قسمت چی شد؟ علّت این اتّفاق چی بود؟ و پشت سرهم پرسش و سؤال خودم را برای خودم تکرار کردم. فردای آن روز وقتی بی‌محابا تلویزیون را روشن کردم و کاملاً اتّفاقی کانالی را زدم که هیچ‌وقت نجوم نشان نمی‌داد و اصلاً مستند پخش نمی‌کرد آن روز یک مستند ۱۲۰ دقیقه‌ای راجع به سیاراتِ منظومه شمسی پخش می‌کرد که تازه برنامه شروع شده بود و من در آن مستند جواب تمام پرسش‌هایم را گرفتم.

قانون پرسش و پاسخ از جهان-تصویری

گاهی اوقات پاسخ‌ها از جاهایی وارد زندگی‌تان می‌شود که حتّی فکرش را هم نمی‌کنید، فقط هم علّتش این است که شما با اطمینان خواسته‌اید و خواستۀ شما در اولویت کار جهان قرار می‌گیرد. خُب حالا می‌گویید قانون سؤال یا سؤال کردن از خودمان چه ربطی به این کتاب دارد؟ بله سؤال خوبی پرسیدید و من طبق قانون قدرتِ سؤال، جواب شما را می‌دهم. شما وقتی دنبال راه‌حلّی می‌گشتید که شما را به آرزوهایتان نزدیک کند؛ با این کتاب آشنا شدید؛ در واقع زمانی قبلتر پیش خودتان گفته‌اید؛ چطور به آرزویم برسم؟ یا فلان خانه و ماشین را چطور بخرم؟ و طبق قانون قدرتِ سؤال، کتاب من به نحوی جلوی چشمتان قرار گرفت یا به نحوی وارد زندگی تان شد و شما الان در حال خواندن این کتاب هستید که کاملاً مرتبط است به سؤالی که قبلاً درباره آرزویتان از خود کرده بودید.

اشتراک گذاری

Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *