به وبسایت رسمی حسین دارنده خوش آمدید

به وبسایت رسمی حسین دارنده خوش آمدید

معرفی تیم پژوهشی دارنده

به نام خداوند جان و خرد – کزین برتر اندیشه بر نگذرد

بنده حسین دارنده بسیار مفتخرم که در این راه وارد شده و در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزم هستم.

تیم پژوهشی دارنده با هدفِ تغییر رشد فردی و نگرش و دیدِ مثبت به زندگی در سال 1399 توسط بنده حسین دارنده مدرس خودشناسی فردی تاسیس شده است. هدف ما در واقع میشود گفت شعارِ ما این است کسانی که خواب هستند و می‌خواهند بیدار شوند را بیدار‌کنیم و راه و روشِ زندگی بهتر و همچنین مسیر درستِ خودشناسی که از اصلی‌ترین شاخه های موفقیت است را به دوستداران پیشرفت هدیه بدهیم. تمامی نوشته ها و صحبتهای این سایت توسط بنده حسین دارنده که حرفه اصلی‌ام نویسندگی و سخنرانی است طراحی و تولید شده است که با توجه به تجربه من که در کسب و کارهای مختلف و همینطور رشته تحصیلی‌ام به دست آمده، این محتوا آماده میگردد. هدف اصلی ما در این سایت با تولید فایلها، پیشرفت و رشد شخصیت، تغییر دیدگاه، راههای رسیدن به خوشبختی و آرامش، اعتماد به نفس، خودباوری، خداشناسی، و همینطور آموزش صحیح عزت نفس و به دست آوردنِ خود واقعی‌تان است و در این راه هیچ کم و کاستی در سمینارها و دوره‌ها و همینطور فایلهای صوتی رایگان صورت نخواهد گرفت.

معرفی تیم پژوهشی دارنده

من حسین دارنده تمام فایلهای رایگان و غیررایگان و همینطور کتابهایم را با جان و دل و از انتهای وجودم و با تلاش و تحقیق بسیار زیاد برای شما عزیزان آماده میکنم و اگر یک انسان راهش و مسیرش به سوی موفقیت برود، باورکنید از میلیاردها تومان پول برای من ارزشش بیشتر است، چون من این کار را فقط با هدفِ تغییر دادنِ نگاه انسانها آغاز کردم و تا آخرین ثانیه از عمرم سرِ قولی که به خود داده‌ام خواهم ایستاد. امیدوارم در این دنیای کوچک که بنده اندکی مهمان آن هستم بتوانم کمکی بسیار کوچک به انسانها بکنم. من فقط و فقط ثواب را در یک چیز میبینم و آن امیدوارکردن و تغییرِ مسیرِ یک انسانِ نااٌمید به سوی امید است. و فقط و فقط خوشحالی ام را در زمانی میبینم که انسانی به من میگوید: آقای دارنده شما دیدِ من را به زندگی عوض کردید و حالِ دلم را خوب کردید.

معرفی تیم پژوهشی دارنده

انشالله در این عمر کم بتوانم خدمتی هرچند کوچک به هموطنانم و همینطور انسانهای روی کره زمین بکنم، باورکنید این آرزویی است که تمام سلولهای تنِ من آن را فریاد میزنند. من و دوستانم که 3 نفر میشویم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا شما را با بی‌توجهی به جایگاهی که فعلا دارید، تغییر داده و به بهترین جا و مکانِ ممکن که واقعا لیاقت آن را دارید ببریم. بنده حسین دارنده تمام تلاشم را میکنم تا اطلاعات و آموخته‌هایی که از بین ۲۰۰-۳۰۰ کتاب که در حوزه موفقیت فردی و همینطور درس و دانشگاه‌ها و از همه مهمتر جامعه کسب کرده‌ام، با شما در میان بگذارم تا همه ما بتوانیم از اعتماد به نفس کافی که از اصلی‌ترین ستونها برای رسیدن به موفقیت و همچنین روابط اجتماعی است، بهرمند شویم.

امیدوارم در این راه کمکی کوچک به مردم سرزمینمان بکنیم حتی اگر شده یک نفر. انشالله که بتوانیم محیطی زیبا برای شما و خانواده‌تان با تولید محتوا در این سایت فراهم سازیم.

دوستدار شما، حسین دارنده

پیشنهاد میشود این فایل را هم حتما گوش دهید. عشق از نگاه من. اینجا ضربه بزنید.

اشتراک گذاری

Telegram
WhatsApp

23 پاسخ

 1. سلام جناب آقای دارنده
  سپاس فراوان بخاطر فایلهای زیبایتان
  سلامتی و آرامش و شادکامی بدرقه زندگیتان ..

  1. سلام عزیزم. نظر لطف شماست انشالله که هر جا هستید سلامت باشید. خداوند پشت و پناهتون

 2. اقای دارنده خدا خانواده شما رو حفظ کنه بابت این همه آگاهی که به ما میدید واقعا از شما سپاسگزارم نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم. زندگی من و طرز فکرم به کل عوض شد تو این مدت اشنایی با پیج شما

  1. درود بر شما. سپاس ازتون نظر لطف شماست انشالله که همیشه در خیر و خوشی باشید.

 3. اقای دارنده شما جاتون وسط بهشته… من و از غم و اندوه نجات دادید

 4. اقای دارنده خدا شما راحفظ کند برای ما. ما را کو کمک میکنید و اگاهی میدید

 5. خیلی ممنونیم جناب دارنده بابت صحبتهای زیباتون. انشالله در پناه خداوند باشید

 6. اقای دارنده خدا کودک کوچکتان را برای شما حفظ کند ممنونیم که به ما اگاهی و انرژی میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *